Svíčkuj

Výtvarnice Kamila a Míša. Mají rády přírodu a milují kreativní tvorbu, tak daly hlavy dohromady a založily značku SVÍČKUJ, kde se to vše snaží skloubit.
Každý aspekt jejich výrobků vytváří samy. Vše provádí s velkou péčí a pozorností na detail. Výsledkem je poctivá ručně vyrobená svíčka s jejich originální kresbou a s použitím kvalitních přírodních ingrediencí.

Milují každý krok jejich práce, počínaje tvorbou kreseb, grafickou přípravu, míchání esenciálních olejů, práci s voskem, lepení etiket, focení hotových výrobků a konečně balení, s kterým si vždy vyhrají. Nejsou to jen svíčky, jsou to zážitky!

Svíčky jsou 100% přírodní. Jsou vyrobeny ze sójového vosku a 100% přírodních esenciálních olejů (bez umělých vonných olejů) a bavlněného knotu. Nepoužívají žádné syntetické přísady!

 

Ručně vyráběné svíčky ze sojového vosku - Svíčkuj.cz

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
125 4 sojove svicky
279 Kč

Lehká kořeněná smyslnost gerania s nasládlým fenyklem a teplá lehkost šalvěje, si vás získá svou krásnou vůní. Tyto esenciální oleje jsou vhodné zejména pro ženy. 

Kód: 974
131 titul paculi120 1
279 Kč

Pačuli je klidná, zemitá a zároveň hebká vůně, kterou doplňuje lehce pikantní zázvor. Zázvor je hřejivý, antiseptický a má příznivé účinky při bolestech hlavy. Tato vůně podporuje koncentraci a psychiku.

Kód: 973
62 3 titul va 1
279 Kč

Pravá přírodní vanilka nevoní přehnaně sladce jako její syntetické náhražky, ale z jejich sladkých tónů  ucítíte i lehce nahořklé a kořeněné podtóny, což z vanilky dělá naprosto jedinečnou vůni. Vanilka se vyznačuje příznivými účinky na psychiku, pomáhá proti úzkostem, psychickému napětí, nespavosti, uklidňuje a uvolňuje. Pomáhá navodit dobrou náladu a působí také jako afrodiziakum.

Kód: 972
351 2 sojovasvicka zen titul
Svíčkuj - ZEN 120ml
Skladem (2 ks)
279 Kč

Sójová svíčka Zen je vůně plná klidu a rovnováhy. Kombinace santalu, jasmínu, citronu a vanilky. Tato vůně vám pomůže najít vnitřní klid a rovnováhu. Oceníte ji při odpočinku, meditaci nebo kdykoliv budete mít náladu na příjemnou svěží vůni s dřevitými tóny.

Kód: 971
206 3 titul kd180 1
359 Kč

Nádherně sladká a svěží ovocná vůně, doplněná o podtón mandlí. Pokud hledáte jemnou a nevtíravou vůni, kdoule s mandlí je ta pravá volba, která vám doma navíc vytvoří atmosféru čerstvě zavařeného ovocného čaje. Má zklidňující účinky a dovolí vám v klidu relaxovat v prosluněných i zamračených dnech.

Kód: 975

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem