VonTree Candle - Vonná sójová svíčka | Čistota | Ambra & Neroli & Jasmín

Neohodnoceno
Značka: VonTree Candle

Co si vybavíte, když se řekne čistota? Já tuto svíčku!

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1019
379 Kč
VonTree Candle - Vonná sójová svíčka | Čistota | Ambra & Neroli & Jasmín
Neohodnoceno
Značka: VonTree Candle

Co si vybavíte, když se řekne čistota? Já tuto svíčku!

Musíte si ji sami vyzkoušet, evokuje dětská léta, vůni čerstvě vypraného prádla a letní vánek. To vše zajišťuje kombinace ambry, neroli, jasmínu, pižma a cedru. 
Autorskou etiketu namalovala svými ústy tělesně handicapovaná malířka Veronika Svatošová

 

Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku od neslyšící tvůrkyně. Část jejího zisku jde na pomoc neslyšícím a nedoslýchavým.

250 ml sklenice s dřevěným víčkem | 175 g vosku | cca 35 hodin hoření

 

VonTree Candle je malá česká rodinná firma zabývající se ruční výrobou svíček z přírodních vosků. Firmu založila sluchově handikepovaná tvůrkyně Eva, která po vystudování vysoké školy měla, vzhledem ke svému handikepu, problém s uplatněním na trhu práce. Eva měla, po ztrátě sluchu, jasnou vizi, chtěla pomáhat těm, kteří to potřebují. Proto oslovila neziskovou organizaci Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s., které nyní věnuje část zisku z každé prodané svíčky. 

Mimo podporu neziskové organizace, chtěla Eva navázat přímou spoluprací s někým, kdo ocení příležitost pracovat stejně jako ona. Nyní, společně s tělesně handicapovanou malířskou Bc. Veronikou Svatošovou, která maluje svými ústy, vytváří designové etikety.

Svíčky jsou vyráběny z kvalitních certifikovaných surovin a při jejich výrobě i balení je dbáno na ekologický a šetrný přístup k přírodě. 

Díky rostoucí oblibě svíček VonTree Candle, vznikl z pouhého koníčku koncept, který pomáhá neslyšícím a spojuje uměleckého ducha handicapovaných tvůrců.

 

Přírodní vonné sójové svíčky ♥ ČESKÉ SVÍČKY S PŘÍBEHEM