Candy Soap - Broskvový balzám na rty s arganovým olejem

Neohodnoceno
Značka: Candy Soap

Zvláčněné rty se svěží vůní broskve? S tímto balzámem to bude hračka :)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1031
120 Kč
Candy Soap - Broskvový balzám na rty s arganovým olejem
Neohodnoceno
Značka: Candy Soap

Zvláčňující balzám se svěží a šťavnatou vůní broskve.

Ideální nejen na popraskané rty. Čistě přírodní složení zajistí Vašim rtům skvělou péči.

20ml 

Balzám je balen v praktické hliníkové dóze - ideální do každé kabelky!

 

Složení: Sodium Shea Butterate, Sodium Sweet Almondate, Cera Alba, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum (Linalool, D-Limonene), Mica, CI 77491, CI 77891

 

Upozornění: 

 Zabraňte styku s očima. Skladujte v suchu při teplotě 15-25°C, chraňte před slunečním zářením.

Katka Lasáková a Rosťa Lasák.

Protože už je nebavila nudná a nezajímavá mýdla, na která v jednom kuse naráželi v obchodech, vznikla značka Candy Soap. Chtěli si svou koupelnu i koupelny přátel rozjasnit. 

Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Je pořád stejné, prakticky beze změny. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které jim bude zároveň dělat radost svou estetikou.

 

Od nápadu k výrobě

Byla to dlouhá cesta se spoustou zákrut, protože museli krůček po krůčku objevovat úplně nový obor. Museli se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky.

 

Jaké suroviny používají?

Pokud jde o suroviny, jsou naprosto nekompromisní. Vybírají si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadují od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu mohou zaručit nejvyšší možnou kvalitu výrobků.