VonTree Candle

VonTree Candle je malá česká rodinná firma zabývající se ruční výrobou svíček z přírodních vosků. Firmu založila sluchově handikepovaná tvůrkyně Eva, která po vystudování vysoké školy měla, vzhledem ke svému handikepu, problém s uplatněním na trhu práce. Eva měla, po ztrátě sluchu, jasnou vizi, chtěla pomáhat těm, kteří to potřebují. Proto oslovila neziskovou organizaci Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s., které nyní věnuje část zisku z každé prodané svíčky. 

Mimo podporu neziskové organizace, chtěla Eva navázat přímou spoluprací s někým, kdo ocení příležitost pracovat stejně jako ona. Nyní, společně s tělesně handicapovanou malířskou Bc. Veronikou Svatošovou, která maluje svými ústy, vytváří designové etikety.

Svíčky jsou vyráběny z kvalitních certifikovaných surovin a při jejich výrobě i balení je dbáno na ekologický a šetrný přístup k přírodě. 

Díky rostoucí oblibě svíček VonTree Candle, vznikl z pouhého koníčku koncept, který pomáhá neslyšícím a spojuje uměleckého ducha handicapovaných tvůrců.

 

Přírodní vonné sójové svíčky ♥ ČESKÉ SVÍČKY S PŘÍBEHEM

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
71 2 sojova svicka vontree candle cistota bavlna prirodni svicka vonna svicka
379 Kč

Co si vybavíte, když se řekne čistota? Já tuto svíčku!

Kód: 1019
704 pizmo santalove drevo paculi kokos med vonna sojova svicka
379 Kč

Pod pojmem Domov si každý vybaví něco jiného. Musím ale říct, že tato svíčka mi ho opravdu hodně připomíná.

Kód: 1017
227 kava vanilka smetana cokolada sojova svicka drevo vontree candle
379 Kč

Obvykle nemám ráda svíčky s vůní kávy, ale tahle? Je nevtíravá, nevoní tak uměle, jako je člověk zvyklý - opravdu mám pocit, že jsem se ocitla v kavárně u dobrého šálku. Chvilka pohody je na světě!

Kód: 1016
746 1 malina lisi jablka pivonka vonna sojova svicka
379 Kč

Jak voní Láska? Řekla bych, že tato svíčka se tomu dost přibližuje.

Kód: 1018

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem