Šumava Forrest

U Zuzky se láska k bylinkám objevila v brzkém mládí. Už od puberty měla problémy s pletí a nemohla najít správné produkty, které by skutečně fungovaly. Jediné, co zabíralo, byla kvalitní přírodní kosmetika. U té však narážela na poněkud omezený výběr a vysokou cenu. Začala si proto trochu načítat, pídit se po surovinách a recepturách, trochu experimentovat a posléze se pustila do výroby. Nejdříve jen pro sebe a dnes už i pro veřejnost.


Značka Šumava Forrest vznikla zhruba před 5 lety jako doplňková služba v penzionu. Myšlenka, že si hosté mohou vzít kus Šumavy s sebou domů, byla skvělá. Začínalo se se dvěma krémy a díky tomu, že měly skvělé ohlasy, se postupně nabídka rozšiřovala.

Za každým výrobkem se skrývá bezpočet hodin strávených hledáním ideální receptury, klidně i desítky nepovedených pokusů, testování trvanlivosti, apod. Je potřeba poznat každou surovinu zvlášť a zkoušet její alternativy tak, aby z ní dostali maximum. Všechny produkty vyrábí z čistě přírodních surovin, které pečlivě vybírají, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita a zároveň i ohleduplnost k přírodě. Co nejvíce surovin se snaží odebírat od jihočeských farmářů a včelařů, například kozí mléko, med a včelí vosk. Pokud to navíc lze, snaží se vždy využívat bylinky z jejich zahrádky a plody okolních lesů. Díky tomu si kdokoliv může odnést malý kousek Šumavy až k sobě domů.
 

K obalům a názvům jednotlivých výrobků pak přistupují značně osobitě a s kapkou vtipu. Snaží se tím mezi sebou a zákazníkem navodit pocit určité neformálnosti a důvěry. Jako když vám něco doporučuje váš dobrý kamarád, či kamarádka. Nebo když se někomu svěřujete se svým problémem. Kosmetika je totiž určena nejen všem osobám bez rozdílu věku a pohlaví, ale i těm s problémy – nadměrným stresem, poškozenými vlasy, či vysušenou pletí.

Šumava Forrest je krása dělaná srdcem

Logo - Šumava Forrest

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
šumivka3
od 29 Kč

Přírodní šumivky s mandlovým olejem a levandulí zpříjemní a úžasně provoní každou koupel.

Kód: 968/20G
šumivka 4
od 29 Kč

Přírodní šumivky s růžovými květy a mandlovým olejem zpříjemní a úžasně provoní každou koupel

Kód: 962/20G
šumivka 5
od 29 Kč

Přírodní šumivky s mandlovým olejem zpříjemní a úžasně provoní každou koupel.

Kód: 965/20G
mýdlo s bahnem
od 60 Kč

Celotělové mýdlo, které díky obsaženému bahnu z Mrtvého moře představuje hotový balzám pro Vaši pokožku.

Kód: 959/30G
Peelingové mýdlo s kávou
od 60 Kč

Celotělové mýdlo vyrobené z kvalitních olejů a bambuckého másla. Namletá kávová zrnka navíc přispívají k důkladnému pročištění a prokrvení pokožky, která je tak krásně hebká, vláčná a pružná.

Kód: 953/30G
čokoládové mýdlo
od 60 Kč

Celotělové, čichově neutrální mýdlo z kozího mléka, které je díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů vhodné i pro suchou a citlivou pokožku.

Kód: 956/30G
levandulové mýdlo
85 Kč

Voňavé přírodní mýdlo, které díky směsici olejů, růžovému jílu a zrnek máku pomáhá odstraňovat starou pokožku a přispívat k její přirozené obnově.

Kód: 950
santal pepř
279 Kč

Podmanivá svíčka vhodná i pro pány

Kód: 944
gfnfr
279 Kč

Velmi příjemná vůně, která je sladká i zemitá zároveň

Kód: 945

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem