Momentee

Lucie se věnuje tvorbě voňavých svíček ze sójovokokosového vosku. Cílem značky Momentee je tvořit kvalitní ručně vyráběné sójové svíčky, které dokáží vnést do domovů útulno a klid. Svíčky vznikají v malé dílně na Vysočině a každá ze svíček, od vaření, odlévání, pečlivé kontroly kvality, až po nalepení etikety, projde jejíma rukama. Při výrobě používá sójový vosk s příměsí kokosového vosku. Jedná se o 100% přírodní směs vosků, která neobsahuje žádné živočišné produkty, ropné příměsi ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Používá pouze kvalitní vonné oleje vyvinuté pro tvorbu svíček, mající certifikát IFRA-certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný organizací IFRA (International Fragrance Association). Cílem organizace je zabránit šíření látek, které mohou být potenciálně škodlivé pro lidské zdraví a životní prostředí.

Lucku ke tvorbě svíček přivedla náhoda. Svíčky měla ráda odjakživa – přinášely domů útulno, klid a příjemnou vůni. Není divu, že se u ní zabydlela pěkná řádka svíček i po začátku covidové pandemie, kdy naplno začala trávit pracovní dobu na home officech a doma trávila i velkou část volného času. 

Po dlouhých měsících pečlivého testování a občasného zoufalství se zrodilo Momentee. Značka svíček, která vám má přinést domů útulno, jedinečné momenty a pohodu. 

 Může jít o detail ohni , candle a textu

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Momentee - Sójová svíčka MÍR V DUŠI
399 Kč

Sójová svíčka s vůní himalájského cedru a jasmínu ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů.

Kód: 919
Momentee - Sójová svíčka NOHY V TEPLE
399 Kč

Sójová svíčka s vůní jablka a skořice ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů. 

Kód: 920
Momentee - Sójová svíčka SLADKÝ ŽIVOT
399 Kč

Sójová svíčka s vůní borůvky a vanilky ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů. 

Kód: 921
Momentee - Sójová svíčka ZA NOSEM
399 Kč

Sójová svíčka s vůní mandarinky a santalového dřeva ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů.

Kód: 918

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem