VonTree Candle - Vonná sójová svíčka | Láska | Pivoňka & Maliny & Líčí

Neohodnoceno
Značka: VonTree Candle

Jak voní Láska? Řekla bych, že tato svíčka se tomu dost přibližuje.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1018
379 Kč
VonTree Candle - Vonná sójová svíčka | Láska | Pivoňka & Maliny & Líčí
Neohodnoceno
Značka: VonTree Candle

Jak voní Láska? Řekla bych, že tato svíčka se tomu dost přibližuje.


Byl pozdní večer, první máj ... však to znáte. V této svíčce se snoubí květinové a ovocné tóny, které krásně fungují dohromady. Najdete tu maliny, pomeranč, liči, jablka, růže, jasmín a pivoňku. Dokonalá vůně nejen pro všechny zamilované.

 

Nápis Láska na víčku. Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku od neslyšící tvůrkyně. Část jejího zisku jde na pomoc neslyšícím a nedoslýchavým.

250 ml sklenice s dřevěným víčkem | 175 g vosku | cca 35 hodin hoření

 

VonTree Candle je malá česká rodinná firma zabývající se ruční výrobou svíček z přírodních vosků. Firmu založila sluchově handikepovaná tvůrkyně Eva, která po vystudování vysoké školy měla, vzhledem ke svému handikepu, problém s uplatněním na trhu práce. Eva měla, po ztrátě sluchu, jasnou vizi, chtěla pomáhat těm, kteří to potřebují. Proto oslovila neziskovou organizaci Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s., které nyní věnuje část zisku z každé prodané svíčky. 

Mimo podporu neziskové organizace, chtěla Eva navázat přímou spoluprací s někým, kdo ocení příležitost pracovat stejně jako ona. Nyní, společně s tělesně handicapovanou malířskou Bc. Veronikou Svatošovou, která maluje svými ústy, vytváří designové etikety.

Svíčky jsou vyráběny z kvalitních certifikovaných surovin a při jejich výrobě i balení je dbáno na ekologický a šetrný přístup k přírodě. 

Díky rostoucí oblibě svíček VonTree Candle, vznikl z pouhého koníčku koncept, který pomáhá neslyšícím a spojuje uměleckého ducha handicapovaných tvůrců.

 

Přírodní vonné sójové svíčky ♥ ČESKÉ SVÍČKY S PŘÍBEHEM