• 1 z 2
 

Sada srdíčkových svíček se svícnem

Neohodnoceno
 

Udělejte radost svým blízkým nebo sobě. Sada bezobalových svíček ve tvaru srdce s praktickým svícnem.

Dostupnost Vyprodáno
409 Kč
Kód produktu 368
Kategorie Sójové svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Láska kvete všude kolem nás. Co takhle darovat blízké osobě sadu bezobalových svíček ve tvaru srdce, která šetří přírodu? 

V této sadě najdete 6ks svíček (35g), každá s jinou vůní:

- čokoládový dortík

- levandule

- kokos

- heřmánek s měsíčkem

- meduňka s citronelou

- citron s tymiánem

 

V balíčku naleznete kromě plno lásky také praktický svícen ve tvaru srdce, do kterého je třeba svíčku vložit, aby se neroztavila do stran :) v krabičce naleznete také sušené květiny a vůně po otevření je opravdu omamná :) 

 

Složení: 100% sojový vosk, který neobsahuje pesticidy, herbicidy ani parafin. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty a nejsou testované na zvířatech. Sojový vosk hoří přibližně dvakrát déle než parafinové svíčky, při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí.

Doporučení a bezpečnostní pokyny
Nikdy nenechávejte rozehřát veškerý obsah vosku. Před každým hořením zkraťte délku knotu na 3 mm. Pokud svíčka vrhá zbytečně vysoký plamen, upravte délku knotu. 

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Jedná se o dekoraci, není určeno ke konzumaci. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte minimálně 30 cm (ideální je 5 násobek průměru svíčky).
Hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Svíčky neumisťujte do průvanu ani blízko ke zdroji tepla.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.