Stránka 1 z 3 - 29 položek celkem
šumivka3
od 29 Kč

Přírodní šumivky s mandlovým olejem a levandulí zpříjemní a úžasně provoní každou koupel.

Kód: 968/20G
šumivka 4
od 29 Kč

Přírodní šumivky s růžovými květy a mandlovým olejem zpříjemní a úžasně provoní každou koupel

Kód: 962/20G
šumivka 5
od 29 Kč

Přírodní šumivky s mandlovým olejem zpříjemní a úžasně provoní každou koupel.

Kód: 965/20G
mýdlo s bahnem
od 60 Kč

Celotělové mýdlo, které díky obsaženému bahnu z Mrtvého moře představuje hotový balzám pro Vaši pokožku.

Kód: 959/30G
Peelingové mýdlo s kávou
od 60 Kč

Celotělové mýdlo vyrobené z kvalitních olejů a bambuckého másla. Namletá kávová zrnka navíc přispívají k důkladnému pročištění a prokrvení pokožky, která je tak krásně hebká, vláčná a pružná.

Kód: 953/30G
čokoládové mýdlo
od 60 Kč

Celotělové, čichově neutrální mýdlo z kozího mléka, které je díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů vhodné i pro suchou a citlivou pokožku.

Kód: 956/30G
levandulové mýdlo
85 Kč

Voňavé přírodní mýdlo, které díky směsici olejů, růžovému jílu a zrnek máku pomáhá odstraňovat starou pokožku a přispívat k její přirozené obnově.

Kód: 950
E15A0484
160 Kč

Vůně jedle bělokoré by se dala popsat jako svěží, nasládlá a velmi jemná, proto je tento balzám oblíbený také muži a dětmi. Jedle má výrazné antiseptické a dezinfekční účinky. V neposlední řadě také povzbuzuje organismus.

Kód: 992
E15A0488
160 Kč

Jedinečné spojení kardamomu a divokého pomeranče připomíná vůně spjaté s časem zimy, tedy s obdobím spánku, dlouhých nocí a pohody. Spojení těchto esencí dokáže povzbudit při nervovém vypětí, vyčerpání a stresu. Umí zklidnit myšlenky a působí blahodárně proti negativním emocím. 

Kód: 993
E15A0478
160 Kč

Opojné spojení medu a datlí. Datle jsou vyhledávanou pochoutkou již tisíce let, přezdívá se jim také “chléb pouště”. Kleopatra si zase do svých koupelí přidávala med, pro hedvábně jemnou a krásně voňavou pokožku. Spojení medu a datlí nejenže připomíná vůně blízkého orientu, ale příznivě působí také proti nespavosti. Barva balzámu je příznačná jeho názvu.

Kód: 994
E15A0476
160 Kč

Svěží a přitom jemně sladká vůně, taková je tangerina, kříženec klementinky a tangela, často se plete s mandarinkou. Tangerina však obsahuje více antioxidantů a flavonoidů, které zlepšují účinnost vitaminu C. Dále je antivirová a osvěžuje dech. Její vůně pozitivně ovlivňuje psychiku, povznáší ducha a působí proti podráždění a depresím.

Kód: 995
E15A0498
160 Kč

Jestli milujete mátovou čokoládu, tak si tento balzám přímo zamilujete. Vůně je svěže sladká. Vanilka působí proti úzkostem a depresi a je výrazně protizánětlivá, což podporuje i extrakt. Máta naopak osvěžuje a povznáší.

Kód: 996
Nahoru
Další produkty
České výrobky
České výrobky
pečlivě vybírám české tvůrce
Ekologické balení
Ekologické balení
recykluji použité obaly a výplně
Kvalitní suroviny
Kvalitní suroviny
šetrné k tělu i přírodě
Ruční výroba
Ruční výroba
každý kus je originál dělaný s láskou