Svíčka v recyklované láhvi

Neohodnoceno

Tohle dřív byla skleněná láhev, teď Ti může zdobit domov ve formě svíčky!

399 Kč
Skladem (>10 ks)

Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku v recyklované skleněné láhvi. Zdobí ji korkové víčko a dokonale ozdobí každý interiér. Minimalismus a ekologie v jednom!

 

Objem: 200ml

 

Vyber si z těchto vůní a napiš mi do poznámky, jakou bys rád/a. Aby se zamezilo plýtvání, tak jí naplním podle přání :))

 

Levandule
Kokos
Mandarinka s hřebíčkem
Višeň
Perníček
Citron s tymiánem
Růže a ylang ylang
Skořice
Pomeranč s čokoládou
Máta a tea tree
Jasmín a bergamot
Pečené jablko
Jablečný závin
Jahoda
Pomeranč s kardamomem

 


 

Složení: 100% sójový vosk, který neobsahuje pesticidy, herbicidy ani parafin. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty a nejsou testované na zvířatech. Sójový vosk hoří přibližně dvakrát déle než parafinové svíčky, při hoření se do ovzduší uvolňuje méně sazí. Dbáme na používání přírodních esenciálních olejů. Do svíček přidáváme bavlněné knoty z České republiky.

 

Správná péče o knot má zásadní vliv na životnost a celkové hoření svíčky.

  

Doporučení a bezpečnostní pokyny
Nikdy nenechávejte rozehřát veškerý obsah vosku. Před každým hořením zkraťte délku knotu na 3 mm. Pokud svíčka vrhá zbytečně vysoký plamen, upravte délku knotu. 

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Jedná se o dekoraci, není určeno ke konzumaci. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte minimálně 30 cm (ideální je 5 násobek průměru svíčky).
Hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Svíčky neumisťujte do průvanu ani blízko ke zdroji tepla.

Kód Kód: 747
Kategorie: Sójové svíčky ve skle
Zpět do obchodu