Sójový vosk

Neohodnoceno

S tímto voskem pro Tebe bude výroba svíček hračka :)

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
209 Kč
Skladem (>10 ks)

Chceš si vyrobit svou svíčku? S tímto voskem je to hračka :)

 

Na mém eshopu najdeš hned několik sad na tvoření. Pokud se Ti ale hodí samostatný vosk, je tohle mnou ověřená volba číslo jedna :)

Nezapomeň se výrobou pochlubit!

 


 

SPECIFIKACE:

Směs speciálně vyvinutá pro výrobu svíček do skleniček a nádob. Má výbornou přilnavost ke sklu a k nádobám.

POZOR - není příliš vhodný k lití svíček do forem.

Je vhodný pro další míchání s vonnými látkami a barvivy rozpustnými v oleji. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 %. 

   

Bod tání/tuhnutí 45,5/34 °C. Barva: vizuální bílá až světle smetanová

Sójový vosk můžeš obarvit rozpustnými barvami do vosku. Můžeš použít esenciální oleje a vůně určené pro výrobu svíček v množství do 10%. 

Vosk nevyžaduje přísady jiné než vůně a barvy. Staré nebo částečné použité svíčky mohou být znovu přetaveny a vosk může být znovu použit, přestože se doporučuje, aby se vosk nezahříval nad 85 °C a  nebyl ohříván delší dobu. Vyšší teploty mohou způsobit změnu barvy vosku.

 

Skladování: chladné a suché místo mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti. Dočasné extrémy v teplotách a studené nebo teplé, nemají žádný nepříznivý vliv. Je odolný proti mrazu. Je-li částečně roztavený, nechej nejprve vychladnout před dalším použitím.

Minimální trvanlivost při správném skladování 3 roky.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Kód Kód: 687/1 K
Kategorie: Materiál ke tvoření
Zpět do obchodu