Levandule - dřevěný knot

Neohodnoceno
 

Levandule uklidňuje, je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak, účinná i proti molům.

 

Dostupnost Vyprodáno (10 ks)
Velikost svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
319 Kč
   
Kód produktu 155/150
Kategorie Sójové svíčky s dřevěným knotem
 

Svíčky s dřevěnými knoty jsou velmi oblíbené. Knot při hoření jemně praská a podobá se hořícímu krbu. 

Levandule uklidňuje, vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak, účinná i proti molům.

 

Složení: 100% sojový vosk, který neobsahuje pesticidy, herbicidy ani parafin. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty a nejsou testované na zvířatech. Sojový vosk hoří přibližně dvakrát déle než parafinové svíčky, při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí. Dbáme na používání přírodních esenciálních olejů. Do svíček přidáváme dřevěné knoty Wooden Wick (USA).

 

Správná péče o knot má zásadní vliv na životnost a celkové hoření svíčky.

Objem: 150ml, obsah vosku přibližně 145g (vzhledem k ruční výrobě se může u jednotlivých kusů nepatrně lišit)doba hoření přibližně 35 hodin

 

Doporučení a bezpečnostní pokyny
Nikdy nenechávejte rozehřát veškerý obsah vosku.

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Jedná se o dekoraci, není určeno ke konzumaci. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte minimálně 30 cm (ideální je 5 násobek průměru svíčky).
Hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Svíčky neumisťujte do průvanu ani blízko ke zdroji tepla.