Jahůdkové svíčky - LIMITKA

Neohodnoceno

Tyto jahůdky jsou sice k nakousnutí, ale doporučuji je pouze zapálit :)))

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
89 Kč
Skladem (5 ks)

Jahůdkové svíčky!

Netradiční maličké jahůdky ve dvou barvách. Viděl/a jsi někdy větší roztomilost? Myslím, že udělají radost opravdu každému :)

 


Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku. Veškeré součásti svíčky jsou pečlivě vybírány tak, aby nezasahovaly do přírody. I když věřím, že by ses do nich nejraději zakousl/a, přesto nejsou jedlé a slouží jako dekorace :) 

Složení: 100% sójový vosk, který neobsahuje pesticidy, herbicidy ani parafin. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty a nejsou testované na zvířatech. Sójový vosk hoří přibližně dvakrát déle než parafinové svíčky, při hoření se do ovzduší uvolňuje méně sazí. Do svíček dávám bavlněné knoty z České republiky.

Správná péče o knot má zásadní vliv na životnost a celkové hoření svíčky.

 

Doporučení a bezpečnostní pokyny
Nikdy nenechávej rozehřát veškerý obsah vosku. Před každým hořením zkrať délku knotu na 3 mm. Pokud svíčka vrhá zbytečně vysoký plamen, uprav délku knotu. 

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Jedná se o dekoraci, není určeno ke konzumaci. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechej minimálně 30 cm  odstup (ideální je 5 násobek průměru svíčky).
Hořící svíčku nenechávej na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Svíčky neumisťuj do průvanu ani blízko ke zdroji tepla.

Kód Kód: 677/RUZ
Kategorie: Sójové svíčky
Zpět do obchodu