• 1 z 2
 

Dušičky 50ml

 

Maličké svíčky ve skle, které k Vám domů vnesou své osobité kouzlo.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
99 Kč
   
Kód produktu 44/LEV 44/POM 44/KOK 44/MAN 44/PER 44/CIT 44/KOK2 44/RUZ 44/SKO 44/MED 44/POM2 44/VUN 44/MAT 44/ROZ 44/HER 44/JAS 44/CER 44/GRE Zvolte variantu
Kategorie Sojové svíčky ve skle
 

Dušičky - to je roztomilost a účinnost v jednom :) jedná se o maličké ručně odlévané svíčky ze sojového vosku. Vnesou Vám do domu své osobité kouzlo, zakoupit lze v několika voňavých variantách.

 

Doba hoření: 10 hodin 

Složení: 100% sojový vosk, který neobsahuje pesticidy, herbicidy ani parafin. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty a nejsou testované na zvířatech. Sojový vosk hoří přibližně dvakrát déle než parafinové svíčky, při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí. Dbáme na používání přírodních esenciálních olejů. Do svíček přidávám bavlněné knoty z České republiky.

Obsah svíčky je 50ml

Svíčka obsahuje přibližně 48g vosku (přesná váha se může díky ruční výrobě nepatrně lišit)

Vhodné pro děti od 3 let. 

Správná péče o knot má zásadní vliv na životnost a celkové hoření svíčky. 

 

Doporučení a bezpečnostní pokyny
Nikdy nenechávejte rozehřát veškerý obsah vosku. Před každým hořením zkraťte délku knotu na 3 mm. Pokud svíčka vrhá zbytečně vysoký plamen, upravte délku knotu. 

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Jedná se o dekoraci, není určeno ke konzumaci. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte minimálně 30 cm (ideální je 5 násobek průměru svíčky).
Hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Svíčky neumisťujte do průvanu ani blízko ke zdroji tepla.

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.