Candy Soap - Mýdlo s měsíčkem lékařským

Neohodnoceno
Značka: Candy Soap

Mýdlo nejen pro citlivou pokožku.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1038
165 Kč
Candy Soap - Mýdlo s měsíčkem lékařským
Neohodnoceno
Značka: Candy Soap

Toto mýdlo s měsíčkem lékařským Vám zajistí opravdu jemnou péči i pro tu nejcitlivější pokožku. 

Pokud ho dáte na suchou, dobře odtékající mýdlenku, vydrží Vám opravdu dlouhou dobu. 

 

Hmotnost: 100g

Složení: Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Sweet Almondate, Sodium Castorate, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Odkládejte na suchou mýdlenku. Uchovávejte při teplotě 5 °C až 25 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 0.1 kg

Katka Lasáková a Rosťa Lasák.

Protože už je nebavila nudná a nezajímavá mýdla, na která v jednom kuse naráželi v obchodech, vznikla značka Candy Soap. Chtěli si svou koupelnu i koupelny přátel rozjasnit. 

Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Je pořád stejné, prakticky beze změny. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které jim bude zároveň dělat radost svou estetikou.

 

Od nápadu k výrobě

Byla to dlouhá cesta se spoustou zákrut, protože museli krůček po krůčku objevovat úplně nový obor. Museli se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky.

 

Jaké suroviny používají?

Pokud jde o suroviny, jsou naprosto nekompromisní. Vybírají si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadují od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu mohou zaručit nejvyšší možnou kvalitu výrobků.